Lajkonik do Krakowa - zmiany, a nawet wycofania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od kwietnia obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy autobusów firmy Lajkonik na trasie do Krakowa z Cieszyna, Wisły i Bielska-Białej. Odjazdów ze Szczrku nie będzie.

Lajkonik

 Od lutego 2017 roku cztery razy dzienie kursował bus z Krakowa: przez Tychy, Bielsko-Białą, Meszną i Buczkowice do przystanku Szczyrk Leśniczówka. Od 1 kwietnia wszystkie kursy zostają zlikwidowane, bez podania dokładnej przyczyny.

Na linii Cieszyn – Kraków przez S52, Bielsko-Białą, Tychy, A4, godziny odjazdów ulegają przesunięciu o kilkadziesiąt minut. Dochodzą  nowe kursy z Cieszyna do Krakowa o godz. 11:45 i 14:30 oraz z Krakowa do Cieszyna z godz. 07:40 i 09:55.
Na linii: Wisła – Kraków przez Ustroń, Skoczów, S52, Bielsko-Białą, Tychy, A4 dochodzi nowy przystanek w Ustroniu – „Ustroń Skrzyżowanie” (ul. Cieszyńska 32, przy rondzie), przesunięcie godzin kursowania z Wisły do Krakowa z godz. 07:15 na 07:35 i z godz. 13:45 na 13:10, dojdą nowe kursy z Wisły do Krakowa o godz. 05:20 i 17:20, zlikwidowany będzie kursu na odcinku Wisła – Bielsko-Biała o godz. 20:15. Ten ostatni realizowany będzie z Bielska-Białej do Krakowa o godz. 21:20. Dojdzie też nowy kurs z Krakowa do Wisły o godz. 11:55.
Na linii  Bielsko-Biała – Kraków przez Tychy, A4 kursy z Krakowa do Bielska-Białej będą startować o godz. 12:45, 15:05 i 19:10, zaś kursy z Bielska-Białej do Krakowa godz. 16:40, 20:40 i 21:20.
Szczegółowy rozkład i godziny licznych odjazdów z Cieszyna znajdziecie TUTAJ. 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę