"Solidarność" z Drabkiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Przemysław Drabek, kandydat na Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Bielska-Białej, zyskał formalnie sojuszników w nadchodzących wyborach samorządowych.

Solidarnosc

W  siedzibie Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” odbyło się wczoraj oficjalne podpisanie porozumienia związkowców z kandydatem PiS na Prezydenta Bielska-Białej Przemysławem Drabkiem. Związkowcy udzielili poparcia kandydatowi PiS, a ten zobowiązał się do realizacji rządowych programów społecznych popieranych przez „Solidarność” oraz wspierania spraw pracowniczych w bielskich zakładach pracy, a zwłaszcza w instytucjach i spółkach należących do samorządu.

Porozumienie podpisali przewodniczący Zarządu Regionu Marek Bogusz i jego zastępca Andrzej Madyda oraz Przemysław Drabek i prezes Zarządu Okręgowego PiS w Bielsku-Białej, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. 

– To pierwsza tego typu deklaracja o współpracy w historii naszego miasta. Polityka społeczna, poszanowanie praw pracowniczych i dialog to dla mnie priorytetowe zadania, dlatego nasza współpraca ma ważne znaczenie dla rozwoju miasta – stwierdził Przemysław Drabek po podpisaniu porozumienia.

Udostępnij

1
-4
5

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę