Jubileusz bielskiego Gemini Park - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Nie tak dawno bielskie Gemini Park świętowało swój 10 jubileusz. Jak zmieniła się galeria handlowa na przestrzeni lat?

Gemini Park FB

Gemini Park 10 lat temu wystartowało z 27,5 tys. m² i 80 sklepami - dzisiaj jest to centrum handlowo-rozrywkowe, liczące 40 tys. m², 120 sklepów, 10-salowe kino oraz posiadające „Park – W DECHE!” o powierzchni 5000 m².

“Szczególny nacisk kładziemy na wygodę i przyjazną atmosferę dla rodzin z dziećmi. Szeroka oferta sklepów, wygodna komunikacja, szeroka oferta atrakcji dla dzieci, a także komfortowe pokoje dla rodziców z dziećmi zapewniają sprawne zakupy i dobrą rozrywkę.“ - to cel Gemini Park.

Z okazji 10. urodzin Gemini Park przyciągnęło setki klientów oraz ich paragonów. Za każde wydane 50 zł można było walczyć o 3 samochody, telewizor i laptop. Jubileusz był także okazją do wsparcia Fundacji NIE Wypada NIE Pomagać - w drugą sobotę czerwca wstęp do Parku W DECHE! kosztował symboliczne 10 zł, a wszystkie wpłaty z tego dnia zostały przekazane jako pomoc na rzecz dzieci z zaburzeniami psychiatrycznymi z bielskiego Oddziału Psychiatrii Dziecięcej.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
-7
7

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę