Kolejami Śląskimi ze zniżką i z rowerem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Linie kolejowe naszego województwa wyszły z kolejną propozycją promocji. Może się ona okazać atrakcyjna nie tylko dla turystów na czas wakacji i weekendów, ale objąć swoim wpływem również codzienych podróżnych.

 Koleje Śląskie wystartowały od 1 lipca z nową ofertą pod hasłem „10 godzin po sieci”. Umożliwia ona przejazdy wszystkimi ich pociągami w cenie 18 zł właśnie w ciągu 10 godzin. Czas obowiązywania oferty jest liczony od daty i godziny figurującej na bilecie. Można go nabyć w kasach Kolei Śląskich oraz u konduktora w pociągu, tylko w dniu wyjazdu. Możliwe jest też dokupienie opcji „10 godzin po sieci z rowerem”, za kolejne 10 zł. Szczegóły oferty TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę