Bielszczanka w Czechach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Swoje prace pokazała w Ostrawie w galerii, prowadzonej przez Antoniego Gavlasa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy Marii Posłusznej.

główne

 Artystka pochodzi z Bielska-Białej. Jest doktorantką wydziału artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Swoją działalność zainaugurowała w nieistniejącej już żywieckiej galerii „Pod śrubką”.
Maria Posłuszna w 2009 roku ukończyła Uniwersytet Ślaski w Katowicach, Wydział Artystyczny w Cieszynie, kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych o specjalizacji Malarstwo Sztalugowe. Dyplom wykonała pod kierunkiem prof. Elżbiety Kuraj i dr Krzysztofa Dadka.
W 2014 rozpoczęła studia doktoranckie macierzystej uczelni. Pracę doktorancką wykonuje pod kierunkiem prof. Lecha Kołodziejczyka.
Źródło: Stowarzyszenie Prowincja

 

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę