Centrum Wolontariatu - nowa inicjatywa w Czechowicach-Dziedzicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od sierpnia br. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach działalność rozpoczęło Centrum Wolontariatu. Jego głównym celem jest propagowanie i rozwijanie aktywności obywatelskiej.

Wolontariat

Podstawowym założeniem Centrum Wolontariatu jest pozyskanie osób chętnych do bezinteresownego i bezpłatnego wykonywania pracy na rzecz innych osób oraz integracja aktywnych wolontariuszy w Centrum. Podejmowane działania polegają na nawiązaniu współpracy na poziomie lokalnym ludzi chętnych do niesienia pomocy z osobami, które takiej pomocy potrzebują. To właśnie Centrum Wolontariatu spełnia rolę łącznika między potrzebującymi a pomagającymi. 

Centrum Wolontariatu działa w Zespole ds. usług Ośrodka Pomocy Społecznej mieszczącym się w Czechowicach-Dziedzicach ul. Nad Białką 1 B. Dyżury odbywają się we wtorki w godzinach 10.00 - 11.00 oraz czwartki w godzinach 15:00-17:00

Oprac. MG.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę