Półmaraton w niedzielę. Gdzie zostawić samochód? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Do startu XIX Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego zostało tylko kilka dni. Prezentujemy rozkład punktów na żywieckim Rynku oraz możliwości pozostawienia auta.

Polmaraton pakiety

Bieg ruszy w niedzielę (18 marca) o o godz. 10.00 z Rynku w Żywcu. Pakiety startowe będzie można odbierać w dniu 17 marca w godz. 8:00 – 20:00 w Biurze Informacji Turystycznej na ulicy Zamkowej 2 (obok Konkatedry NNMP) oraz w dniu startu od godz. 7:30 – 9:30 w Biurze Zawodów na Żywieckim Rynku. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego w imieniu innego zawodnika poprzez posiadanie przy sobie stosownego upoważnienia, które można pobrać klikając w załącznik poniżej. 

Lokalizacja szatni, pryszniców, ubikacji, depozytu, parkingów oraz miejsca na posiłek znajduje się na mapce poniżej, którą można sobie wydrukować i mieć ze sobą w dniu zawodów. Organizatorzy zachęcają kierowców aby, korzystając ze wskazanych parkingów, okazywali kartę „Pojazdu uczestnika biegu”, którą można wydrukować klikając w poniższy załącznik.

pdfmapka-lokalizacyjna.pdf1.33 MB

dockartka-pojazdu-czestnika-biegu.doc113 KB

docxUpowaznienie_do_odbioru_pkietu_startowego.docx11.6 KB

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę