Nie żyje Andrzej Biskup - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W wieku 76 lat zmarł długoletni działacz klubu BKS Stal Bielsko-Biała.

Andrzej Biskup

Andrzej Biskup z Bialskim Klubem Sportowym „Stal” związany był niemal przez całe życie. Był wychowankiem bialskiego klubu, czołowym zawodnikiem pierwszej drużyny piłkarskiej w latach 60-tych, a także trenerem drużyny juniorów i asystentem trenera seniorów w latach 1978-1982. Następnie objął funkcję sekretarza klubu a od 1994 roku był zastępcą dyrektora BKS Stal i członkiem Zarządu Klubu kilku kadencji. Za swoją pracę otrzymywał wiele nagród i wyróżnień, spośród których najbardziej prestiżowymi były Złota Honorowa Odznaka Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Złota Honorowa Odznaka Polskiego Związku Piłki Nożnej. Był także Członkiem Honorowym BKS „Stal”.

"Dla wielu z nas, pracowników klubu, był nie tylko szefem, ale także kolegą, którego serce (podobnie jak nasze) było czerwono-żółto-zielone. Właśnie przez serce (po zawale) w 2002 roku musiał zrezygnować z aktywnego zaangażowania w funkcjonowanie BKS „Stal”. Nie oznacza to jednak, że jego kontakt z bialskim klubem się skończył. Wciąż był wielkim sympatykiem BKS i aktywnym kibicem, któremu na sercu leżało dobro naszego klubu..." - przekazali znajomi i współpracownicy z BKS Stal. 

Udostępnij

2
0
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę