Podbeskidzie żegna się ze szkoleniowcem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wygasający z końcem czerwca kontrakt Adama Noconia nie będzie przedłużony.

Adam Nocon

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała przekazało taką decyzję właścicieli klubu, jego rady nadzorczej oraz zarządu.Trener Adam Nocoń objął zespół Górali w sierpniu ubiegłego roku, najpierw w roli zastępstwa za poprzedniego szkoleniowca, a od października już oficjalnie zajął stanowisko pierwsze trenera w Podbeskidziu. Pod jego wodzą Górale rozegrali 31 spotkań w Nice 1 Lidze, w których zdobyli 45 punktów, strzelili 35 bramek a stracili 31. Poprowadził także Podbeskidzie w meczu 1/8 finału Pucharu Polski, w którym po dogrywce lepsza okazała się Arka Gdynia.Wkrótce do wiadomości publicznej ma zostać podane nazwisko szkoleniowca, który poprowadzi pierwszy zespół Podbeskidzia w nowym sezonie.

 

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę