Babiogórski PTTK na podium! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Znana jest statystyka oddziałów PTTK z całego kraju, pod względem liczby członków. „Nasze” prezentują się całkiem okazale.

Babia Gora zima Markowe Szczawiny FB

Na trzecim miejscu znalazł się w tym zestawieniu Oddział „Babiogórski” PTTK w Żywcu z liczbą 1261 członków, czego oczywiście gratulujemy. Dla porównania dodajmy, że tę listę otwiera Oddział PTTK w Rzeszowie – 3904 członków, a na drugim miejscu jest Oddział Krakowski PTTK im. ks. Karola Wojtyły w Krakowie – 1482.

Jako szósty sklasyfikowany był Oddział PTTK w Bielsku-Białej 1121, a na miejscu trzynastym Oddział PTTK “Beskid Śląski” w Cieszynie (723 członków).

 

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę