Aktywnie w Bielsku-Białej. Zaproszenie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W związku z wiosną, jaka nastała w kalendarzu i pogodzie,Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do aktywnego spędzania czasu i skorzystania z oferty przygotowanej na najbliższe miesiące. Sprawdźcie poniżej, co znajduje się pośród propozycji. 

Rolki Bielsko

Zaczynając od przyszłego tygodnia można brać udział w akcji „Wiosna na Orliku”.
W poniedziałki o 17:00 odbywać się będą treningi Rugby Tag dla dzieci, które poprowadzą zawodnicy Rugby Club Bielsko-Biała.
W środy od 16:00 do 19:00 zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi Ulica Kreatywna. W programie m.in. piłka nożna, siatkówka koszykówka czy tenis stołowy.
W czwartki o 18:30 swój czas mają biegacze, którzy pod okiem instruktorów szlifują formę przed nadchodzącym sezonem.
Dla seniorów BBOSiR przygotował grę w boule (pétanque), ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz nordic walking. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

W ostatnią sobotę marca w hali widowiskowo-sportowej „Pod Dębowcem” (ul. Karbowa 26) rozegrany zostanie turniej szachowy w kategorii open. 

Tydzień później na pływalni Troclik odbędzie się V edycja Integracyjnego 24h Maratonu Pływackiego "Płyniemy do Rzymu". Maraton jest kontynuacją Sztafety „Płyniemy do Rzymu”, która miała miejsce 27 kwietnia 2014r. – w dniu kanonizacji św. Jana Pawła II.

W weekend 13-14 rozegrany zostanie turniej Grand Prix Miasta Bielska-Białej w Tenisie Stołowym. Jest to drugi w tym roku turniej, aby być sklasyfikowanym w punktacji generalnej należy wziąć udział w 3 z 4 zawodów.

16 kwietnia ruszają „Warsztaty nauki jazdy na rolkach – wiosna 2019”. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy:
- o 16:30 dzieci i młodzież w wieku szkolnym (od lat 6.),
- o 17:30 swoich sił spróbują dzieci wraz z dorosłymi,
- o 18:30 uczyć się będą wyłącznie osoby pełnoletnie.
Więcej szczegółów uzyskać można TUTAJ.

Zajęcia organizowane są głównie dla mieszkańców Bielska-Białej, którzy poszukują ruchu, pragną nabyć nowe umiejętności pod fachowym okiem instruktorów, chcą poznać ciekawych ludzi oraz świetnie się bawić szykując formę do sezonu letniego.


Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę