Zmarł wybitny trener piłkarski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Erwin Wojtyłko największy sukces odniósł wprowadzając do II ligi KS Piast Nowa Ruda, jednak trenował też bardzo wiele klubów z naszego regionu.

Wojtylko

 Wojtyłko w przeszłości był trenerem piłki nożnej taki zespołów jak: BKS Stal Bielsko-Biała, Góral Żywiec, Metal Skałka Żabnica, Grapa Trzebinia, Cukrownik Chybie,  czy Morcinek Kaczyce.

Jak przekazuje BKS Stal Bielsko-Biała: "Wojtyłka był bardzo szanowaną postacią w środowisku piłkarskim. Odszedł od nas wielki pasjonat piłki nożnej.".

Zmarł w wieku 79 lat. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek o godzinie 13:00 w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bielsku-Białej.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę