Remont Strumieńskiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwa tygodnie potrwają roboty na tej ulicy. Gmina zaleca objazdy.

ZAMKNIECIE STRUMIENSKIEJ - ODCINEK 2

Urząd Gminy Jasienica poinformował, że od 18 lipca br. (środa) następuje zamknięcie dla ruchu odcinka ul. Strumieńskiej w Rudzicy, od skrzyżowania z ul. Szkolną do skrzyżowania z ul. Wieszczęcką. W tym samym dniu dopuszczony został do ruchu odcinek tej ulicy, od skrzyżowania z ul. Międzyrzecką do ul. Szkolnej.

Planowany czas zamknięcia to około 14 dni. Dla komunikacji pasażerskiej objazd odbywał się będzie ulicami: Wieszczęcką, Widok i Szkolną. Dla pozostałych użytkowników drogi, w związku z utrudnieniami, zaleca się korzystanie z objazdu wyznaczonego przez Jasienicę, Międzyrzecze Górne i Międzyrzecze Dolne do Rudzicy.

Szczegóły zamknięcia na odcinku od ul. Wieszczęckiej do ul. Krętej (do sklepu „Żabka”) zostaną podane w terminie późniejszym.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę