Utrudnienia przy willi Sixta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Ruszyły prace, związane z rewitalizacją działki, na której stoi słynny bielski zabytek architektoniczny. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

willa sixta

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że na skutek tego remontu wprowadzono tymczasową organizację ruchu w obrębie prowadzonych robót. Prace związane z remontem ogrodzenia wzdłuż ulic: 3 Maja, Jarosława Dąbrowskiego, Adama Mickiewicza prowadzone będą przy zajęciu części chodnika szerokości ok. 1 m. Ruch pieszy będzie utrzymany na istniejących chodnikach. Utrudnienia potrwają do dnia 31.10.2018 r.

Udostępnij

0
-4
4
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę