Poważne utrudnienia kolejowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Od rana podróż kolejowa pomiędzy Bielskiem-Białą a Żywcem wiąże się z kłopotami. Koleje Śląskie rekompensują to możliwością przejazdu pociągami PKP Intercity.

Koleje 222

W związku z awarią sieci trakcyjnej (połamania pantografu przez pociąg osobowy) pomiędzy stacjami Bielsko-Biała Główna a Bielsko-Biała Lipnik wprowadzono zastępczą komunikację autobusową na odcinku Bielsk-Biała Główna – Bielsko-Biała Leszczyny lub Wilkowice Bystra. W wyniku prowadzonych prac naprawczych od rana wiele pociągów było opóźnionych i z opóźnieniami trzeba się liczyć nadal. Pociąg relacji Żywiec 11:38 – Katowice 13:25 odwołano zupełnie. PKP uprzedza, że taka sytuacja może potrwać do dzisiejszego wieczora. Koleje Śląskie natomiast mają w związku z tym rekompensatę dla swoich pasażerów.

- Na odcinku Bielsko-Biała Główna – Katowice nasi pasażerowie mogą w czasie awarii podróżować pociągami PKP Intercity na podstawie biletów Kolei Śląskich – przekazała rzecznik KŚ Magdalena Iwańska.

 

 

Udostępnij

3
+1
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę