Pokaz sztucznych ogni. Ostatni? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W tym roku chętni jeszcze je pooglądają. Co będzie przy okazji następnych nocy sylwestrowych?

Pokaz sztucznych

W  Sylwestra, o północy na placu Ratuszowym w Bielsku-Białej, z okazji powitania Nowego 2019 Roku odbędzie się około 10-minutowy pokaz sztucznych ogni. W związku z tym wydarzeniem wystąpią utrudnienia komunikacyjne i wyłączenia z ruchu:

- Pl. Ratuszowego oraz parkingu nad rzeką Białą przy ul. Romana Dmowskiego od dnia 31.12.2018 r. od godz. 16.00 do dnia 01.01.2019 r. do godz. 2.00;
 
- Zatoki postojowej przy ul. Romana Dmowskiego od dnia 31.12.2018 r. od godz. 16.00 do dnia 01.01.2019 r. do godz. 2.00.Wystąpi również czasowe wyłączenie z ruchu w dniu 31.12.2018 r. od godz. 24.00 do godz. 00.15 dnia 01.01.2019 r. (na czas pokazu pirotechnicznego) ul. Romana Dmowskiego od ronda przy pl. Ratuszowym do ronda przy ul. Kierowej.

Urząd Miejski w Bielsku-Białej przeprasza za utrudnienia, a my przypominamy, że ta sama instytucja zorganizowała ankietę, właśnie w sprawie pokazów pirotechnicznych, nad  zasadnością których zastanawiają się już władze wielu miast. Nie tylko Warszawy. Szersze informacje o ankiecie znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę