Natalia Janoszek nagrodzona w Indiach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Pochodzącą z Bielska-Białej gwiazdę Bollywood doceniono w Indiach.

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki międzynarodowej hinduskiego festiwalu filmowego JIFFA 2019. Wygrała też kategorię „Najlepsza rola żeńska”, z udział w filmie pt. „Chicken Curry Law”.

W trakcie festiwalu Janoszek uczestniczyła w charytatywnym meczy krykieta, w drużynie gwiazd Bollywood oraz zaśpiewała piosenkę "Rhythm Is a Dancer", prezentowaną wcześniej podczas Sylwestra w Zakopanem.

Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej. Po wcześniejszych sukcesach w konkursach piękności, od 2012 roku występuje w filmach, kręconych przez Hindusów, głównie w Indiach i USA, będąc gwiazdą tego gatunku.

Udostępnij

2
0
2
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę