Nie zostało dosłownie nic - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ogromna tragedia spotkała ratowników Beskidzkiego WOPR. Może ona mieć duży wpływ na nasze bezpieczeństwo nad wodą w nadchodzącym sezonie  wiosennym i letnim.

Tyt WOPR 2

O pożarze, jaki wybuchł minionej nocy, pisaliśmy TUTAJ. Spłonęła w nim doszczętnie stanica WOPR nad Jeziorem Międzybrodzkim. Łodzie ratownicze, dyżurka sezonowa, hangar, sprzęt ratowniczy... nie zostało dosłownie nic.

-  Obecnie trwają czynności prowadzone przez Policję i prokuraturę mające na celu ustalenie przyczyn tej tragedii. Z dymem poszedł nie tylko majątek gromadzony przez lata, ale również kawał historii bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi...Pod znakiem zapytania stoi bezpieczeństwo osób wypoczywających nad Jeziorem Międzybrodzkim w najbliższym sezonie. Liczymy, ze powaga sytuacji zwróci uwagę lokalnych władz gminnych i samorządowych ale także ludzi dobrej woli, bez pomocy których nie będziemy w stanie prawidłowo zadbać o tysiące wypoczywających każdego lata w cieniu Góry Żar... - relacjonują żywieccy WOPR-owcy.

Trwa jeszcze liczenie dokładnych strat. Ratownicy nie wykluczają konieczności organizacji zbiórek pieniężnych w celu choćby częściowego zbilansowania sytuacji.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę