Wraz z nimi pomóż bezdomnym zwierzętom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Fundacja Onboard i Stowarzyszenie Braci Mniejszych zapraszają na ciekawe wydarzenie z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt.

Dominika i Mariusz - Fundacja OnBoard

W sobotę 6 kwietnia o godz. 16:00 w siedzibie Fundacji Onboard, na II piętrze w Galerii Sfera 2 rozpocznie się wyjątkowe spotkanie. Złożą się na nie atrakcje dla dzieci, młodzieży i  dorosłych. Będzie wystawa obrazów pt. "Koty" autorstwa Urszuli Klimczak, połączona z aukcją charytatywną.
Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych i malowaniu buziek. Dla wszystkich bez względu na wiek zorganizowana zostanie strefa majsterkowicza, strefa jazdy na  longboardach, miejsce na pogaduchy przy kawie. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia w Foto-Budce, a wyjątkowymi gośćmi będą koty i psy, które wcześniej znalazły swoje domy.  Spotkanie rozpocznie się o 16:00, zakończenie przewidziane jest na godzinę 20:00. Wstęp jest wolny, a podczas imprezy będą zbierane wolne datki na pomoc zwierzętom bezdomnym.

Udostępnij

4
+4
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę