Rowery jeżdżą, są promocje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiosna powróciła, a wraz z nią sezon rowerowy. Od dzisiaj można już korzystać z miejskich rowerów BBbike, które po rocznej przerwie powracają na ulice miasta. Pojawiła się też zachęta.

Rwery miejskie 2

Charakterystyczne zielone rowery stanęły już w 24 lokalizacjach. Aby zacząć korzystać z Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerów Miejskich BBbike każda osoba, również ta, która w latach 2014-2017 była użytkownikiem BBbike’ów, będzie musiała zarejestrować się ponownie. Rejestracja jest możliwa przez stronę internetową www.bbbike.eu oraz przez panel na stacji.

Po zarejestrowaniu się, użytkownik musi uiścić opłatę inicjalną w wysokości 10 zł, która zostanie w pełni wykorzystana na pokrycie kosztów pierwszych wypożyczeń. Dalsze korzystanie z rowerów wiele się nie zmieni – wypożyczamy je za pomocą osobistego Loginu i PINu. 

Nowością dla użytkowników jest możliwość obsługi swojego konta przez panel na stacji, który pozwala na zarejestrowanie się, zarządzanie swoim kontem i dokonywanie płatności zbliżeniowych kartą bądź telefonem. Rowery również zostały ulepszone – zamiast dotychczasowych 3 przełożeń, będziemy ich mieć teraz 7, co z pewnością ułatwi jazdę po górzystych ulicach Bielska-Białej.

Sezon rowerowy standardowo trwał będzie do końca października, jednakże w przypadku ciepłej i ładnej jesieni, rowery miejskie mogą funkcjonować nawet o miesiąc dłużej.     

Przypominamy, że użytkownicy rowerów BBbike, którym pozostały fundusze z poprzedniego sezonu, mogą wnioskować o ich zwrot do poprzedniego operatora, którym była firma BikeU Polska. W tym wypadku wystarczy napisać e-maila na adres: bok@bbbike.eu,  podać swoje dane, użyte w procesie rejestracji do poprzedniego systemu, oraz numer konta do zwrotu. Operator jest zobowiązany do zwrócenia pełnych środków, które pozostały na koncie użytkownika.

20 min. na zachętę

Operator Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerów Miejskich BBbike  poinformował, że w sezonie 2019 wprowadził naliczanie opłat za wypożyczenie roweru w wariancie z 20 minutami darmowymi dla każdego wypożyczenia - bez naliczania dobowego limitu minut darmowych. Przyjęty sposób rozliczania ma przyczynić się do popularyzacji systemu oraz wzrostu liczby rejestracji i wypożyczeń w BBbike, zarówno wśród nowych użytkowników, jak i osób, które wcześniej korzystały z wypożyczalni i chcą to robić nadal.

Zastosowany model rozliczeń jest formą promocji okresowej, obejmującej wszystkich użytkowników wypożyczalni. Będzie obowiązywać tylko w pierwszym roku kalendarzowym funkcjonowania systemu. W latach następnych jedynie pierwsze 20 minut dziennie będzie bezpłatne.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę