XII Charytatywny Kiermasz Książek za nami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Podczas ostatniego weekendu galeria Sfera stała się obowiązkowym punktem dla wszystkich miłośników książek. Odbył się tam charytatywny kiermasz, który wsparli m.in. Owsiak i Wojciechowska.

Kiermasz ksiazek FB

Akcja “Książka wspiera bohatera” to inicjatywa Fundacji Ekologicznej Arka, która łączy w sobie kilka aspektów - ochronę środowiska, edukację kulturalną i pomoc społeczną. Od zaprzyjaźnionych osób i uczestników akcji ekolodzy zbierają niepotrzebne książki, dają im drugie życie, a za zebrane pieniądze fundują bilety do kin i teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz spełniają ich zielone marzenia. 

Martyna Wojciechowska, Jerzy Owsiak, Marek Niedźwiedzki, Janina Ochojska, Anna Dymna, Robert Biedroń – wsparli już akcję, przekazując swoje książki z specjalnymi dedykacjami.

„Odzew na akcję jest rewelacyjny. Daliśmy drugie życie ponad 20 000 książek. Udało się już wspomóc prawie 3 tysiące dzieci i młodzieży z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Dla tych dzieci ufundowaliśmy bilety do kina czy teatru i zorganizowaliśmy różnorodne warsztaty ekologiczne” – wyjaśnia Wojciech Owczarz, pomysłodawca.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę