Pożar stodoły w Bronowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło dzisiejszej nocy pożar stodoły w Bronowie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pozar stodoly

Informacja o pożarze wpłynęła do stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Bielsku-Białej o godz. 23.02. Po dojeździe na miejsce jednostek straży pożarnej, pożarem objęta była w całości stodoła o powierzchni ok. 80mkw.  W odległości ok 10 m od pożaru znajdował się budynek gospodarczy murowany, który nie był zagrożony. Stodoła w całości wykonana była z konstrukcji drewnianej. Na miejscu nie stwierdzono osób poszkodowanych. W obiekcie znajdowały się bale siana oraz zgromadzone drzewo opałowe.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, następnie  po ugaszeniu pożaru przystąpiono do rozbiórki konstrukcji drewnianej stodoły z wykorzystaniem fadromy. Po zakończonych działaniach uprzątnięto teren akcji. Na miejscu zdarzenia pozostał zastęp z OSP Bronów. Działania zakończono o godz. 1:14. Przyczynę pożaru ustala policja.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę