Mastify z WOŚP - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczorajszy 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyniósł nie tylko rekordową kwotę, jaką udało się zebrać, ale też barwne i nietuzinkowe sposoby na kwestowanie.

34 psy tyt

Na żywieckim Rynku ciekawa „ekipa” zbierała datki na WOŚP w towarzystwie dużych czworonogów.

- Kwestujemy od dawna. Ogólnie jesteśmy w tym temacie z mężem oldboyami, bo cala reszta to jest młodzież, ale z psami kwestowaliśmy pierwszy raz. Zbieraliśmy na żywieckim rynku z dwoma mastifami tybetańskimi i nie ukrywamy, że dzięki nim całkiem pokaźna kwota wpadła do naszych puszek. Przy rozliczeniu pani nam powiedziała, że to jedna z większych kwot, 3,2 tys. zł. Taka suma wpadła w okolicach Rynku w Żywcu w godzinach 9.00 – 15.00. Pieski przyczyniły się do tego, że wynik dnia był taki, jaki był – powiedziała nam pani Lucyna Pawełek.

 Aukcja podpisów

Państwo Pawełek pomysłowo czas poświęcony na kwestowanie przeznaczyli też na pozyskanie dodatkowej oferty aukcyjnej. Będzie to specjalna koszulka.

 - Przy okazji zbierania datków zrodził się taki właśnie pomysł. Mieliśmy wcześniej przygotowane specjalne koszulki na tą okazję. Na jednej z nich zbieraliśmy podpisy osób, które wrzucały pieniążki do puszek. Kto wrzucał, wpisywał swoje imię. Teraz taki t-shirt mamy zamiar wrzucić na kolejną aukcję WOŚP. Także może coś się uda zebrać jeszcze dodatkowo – wyjaśnia pani Lucyna.

 na dol

Ogółem w Żywcu wczorajszy finał WOŚP okazał się rekordowy. W ubiegłym roku żywiecki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał podczas finału 112 488,90 zł, a skutkiem finału 2019 jest ponad 133 tys. zł.

Udostępnij

7
+7
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę