Filmował nagą kobietę. Teraz jest poszukiwany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który 22 grudnia 2019 r., w klubie Chacharnia za pomocą telefonu komórkowego usiłował utrwalić nagi wizerunek kobiety.

Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów w klubie Chacharnia. Do jednej z toalet weszła kobieta. Podczas pobytu w ubikacji zauważyła, że pod przegrodą oddzielającą kabiny sanitariatów ktoś przełożył rękę i telefonem komórkowym usiłuje utrwalić jej wizerunek. Kobieta wytraciła mu telefon z ręki, a następnie po wyjściu przez niego z kabiny działając w obronie własnych dóbr osobistych, wykonała jego fotografię. Publikujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Zapewniamy anonimowość.

"Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 32 214 88 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 33-812-12-55." - głosi komunikat bielskiej Policji.

Przestępstwo utrwalenia wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę