Kucia już w Ratuszu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piotr Kucia od wczoraj zasiada w fotelu w bielskim ratuszu. Jak były zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji sprawdzi się na nowym stanowisku?

Kucia - Slaska Policja GOV

Piotr Kucia od 2012 roku nadzorował w śląskiej Policji pion logistyczny. Przez ten czas dał się poznać jako bardzo zaangażowany w służbę, kompetentny i przychylny przełożony oraz współpracownik. Pod jego nadzorem przeprowadzono wiele przedsięwzięć inwestycyjnych. Był to czas intensywnego układania pracy wydziałów logistycznych, zmiany infrastruktury, taboru i posiadanego przez śląską Policję sprzętu. W tym okresie wybudowano i zmodernizowano wiele policyjnych obiektów i jednostek.

Po 27 latach służby Piotr Kucia rozstał się z mundurem. Komendant z dniem 12 lipca odszedł na zasłużoną emeryturę, a 3 dni później przyjął obowiązki wiceprezydenta Bielska-Białej. Czy spodoba mu się nowa życiowa rola?

Oprac. MG.

Udostępnij

1
-11
12
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę