Następne ofiary "wnuczków" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W gminie Wilkowice dzwonili 12 razy w ciągu dnia, w Bielsku-Białej aresztowano tymczasowo jednego podejrzanego. Ilu “wnuczków” jeszcze przybędzie?

Wnuczek3 - dbz

 Telefon do mieszkanki z Bystrej

“Dziś do babci mojego zięcia, mieszkanki Bystrej, zadzwonili oszuści próbując wyłudzić 150 tys. zł metodą "na wnuczka". Córka była w domu i zareagowała wzywając policję. Przyjechali, przeprowadzili wywiad itp. Okazało się, że to już dwunaste zgłoszenie z naszej gminy! Dzisiaj!...” - przekazują sobie w internetowych komentarzach mieszkańcy gminy Wilkowice. Naciągacze przeważnie dzwonią na telefon stacjonarny.

“Wnuczek” złapany na gorącym uczynku

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała – Północ w Bielsku-Białej Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy wobec podejrzanego Grzegorza K., który wspólnie i w porozumieniu z nieustalonymi sprawcami w dniu 18 lipca 2019r. doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 30 tysięcy złotych na szkodę 69-cio letniej mieszkanki Bielska-Białej. Postępowanie w tej sprawie prokuratura prowadzi wspólnie z IV Komisariatem Policji w Bielsku-Białej.

Oprac. MG.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę