Podejrzany o zabójstwo został aresztowany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z drugiego komisariatu w Bielsku-Białej zatrzymali 44-letniego bielszczanina podejrzewanego o dokonanie zabójstwa 44-latki. Na wniosek śledczych z wydziału kryminalnego sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Policja podejrzany o zabojstwo

 Jak informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, do zdarzenia doszło w sobotę po północy. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o ciężko rannej kobiecie. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Policjanci, którzy przybyli na miejsce znaleźli ciało 44-letniej bielszczanki. Mundurowi przypuszczali, że kobieta mogła zostać zamordowana. Stróże prawa zatrzymali podejrzewanego 44-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora przez wiele godzin pracowali policyjni technicy i śledczy. Zgromadzony przez nich materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Na wniosek śledczych bielski sąd aresztował 44-latka na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę