Autobus z Warszawy do Korbielowa i reaktywacja "Oscypka" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wracają kursy IC Oscypek, a od jakiegoś czasu można już dojechać autobusem ze stolicy kraju pod Pilsko.

Intercity

 Stowarzyszenie Kolej Beskidzka przypomina, że w najbliższą sobotę 9. listopada na trasę powraca IC OSCYPEK (relacja Katowice-Zakopane, Zakopane-Katowice) , który będzie kursować codziennie. 

W podobnym czasie pojawiło się drogowe połączenie, które będzie konkurencją dla tego pociągu. Od 19 października przewoźnik Flixbus uruchomił weekendową linię autobusową relacji Warszawa Zachodnia – Bielsko-Biała – Żywiec – Jeleśnia – Korbielów. Autobusy tego przewoźnika kursują w soboty i niedziele. Kurs wyjeżdża z Warszawy dworzec Zachodni o 6.55. Do Bielska-Białej dojeżdża o 12.55, do Żywca o 13.30, do Jeleśni Rynku o 13.55, a do Korbielowa Kamiennej o 14.15. W drogę powrotną autobus wyjeżdża o 15.50. Z Jeleśni Rynku odjeżdża o 16.10, z Żywca o 16.35, a z Bielska-Białej o 17.10, by do Warszawy dworzec Zachodni dotrzeć o 23.00.

Udostępnij

12
+12
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę