Paliła jeansami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Wigilię Bożego Narodzenia przed godz. 22.00 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie o bardzo dużym zadymieniu na klatce schodowej w jednym z budynków socjalnych przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. 

smoke-2437886 1920

Osoba zgłaszająca podczas rozmowy z dyżurnym stwierdziła, że jest tak duże zadymienie klatki schodowej, iż nie można oddychać. Na miejsce został pilnie skierowany patrol Straży Miejskiej celem sprawdzenia zgłoszenia. Na miejscu strażnicy potwierdzili je.

"Klatka była cała zadymiona. Została przewietrzona i zlokalizowane zostało źródło zadymienia. Jak się okazało jedna z lokatorek postanowiła w piecu kuchennym rozpalić ogień przykładając do niego odzież ( jeansy itp. ) oraz plastikowe odpady. Strażnicy wyjęli z pieca odpady i ugasili je wodą. Interweniujący strażnicy nie kryli jednak zdziwienia gdyż, koło pieca lokatorka miała węgiel i nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego paliła materiały niedozwolone. Strażnicy za popełnione wykroczenie nałożyli mandat karny w wysokości 500 złotych z art 191 Ustawy o odpadach i zakazali dalszego spalania materiałów zabronionych." - informują czechowiccy strażnicy miejscy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę