Zasłabnięcie pod Wielka Raczą i inne zdarzenia weekendowe w gorach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR interweniowali w rejonie Wielkiej Raczy. Nie było to jedyne zdarzenie, mieli w ten weekend pełne ręce roboty.

 W paśmie Wielkiej Raczy GOPr-owców wsparło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Turysta po zasłabnięciu został zabrany śmigłowcem do szpitala. 

W niedzielę w godzinach porannych ratownicy ze Stacji Ratunkowej Markowe Szczawiny prowadzili poszukiwania turystki z Suchej Beskidzkiej. Zakończyli działania około godz 10:00 po otrzymaniu informacji z Komisariatu Policji, że poszukiwana dotarła do miejsca zamieszkania.

O godz. 13:10 do CSR Szczyrk zadzwonił biegacz, informując o wypadku swojego kolegi na szlaku żółtym z Błatniej w stronę Jaworza. Po dotarciu na miejsce ratownicy stwierdzili urazu stawu skokowego. Osoba ratowana została zaopatrzona i przetransportowana do prywatnego samochodu.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę