Spływają wyniki- ratownicy rekomendują ewakuację placówki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dziś dyrekcja Śląskiego Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji w Czernichowie otrzymała kolejną partię wyników, które 27 kwietnia zostały pobrane od osób przebywających na terenie placówki.

Czernichow xxxx

- Ze 189 pobranych próbek, do chwili obecnej otrzymaliśmy wyniki 98 wymazów. W tej grupie łącznie jest 37 wyników dodatnich, 60 wyników ujemnych i jeden wynik w statusie „wątpliwy”. W grupie 98 przebadanych osób mamy również 3 „ozdrowieńców”. W związku z sytuacją w placówce, dotyczącą przede wszystkim personelu, który nie jest w stanie dłużej pracować w warunkach izolacji i w tak okrojonym składzie osobowym przez całą dobę sprawować opieki nad pensjonariuszami przekazaliśmy dyrekcji placówki rekomendację dotyczącą ewakuacji pensjonariuszy lub wsparcia placówki personelem zewnętrznym. Notatka została w dniu wczorajszym wysłana również do wiadomości starosty żywieckiego. Dyrekcja placówki, kierując się dobrem pacjentów i personelu zgodziła się z naszą rekomendacją i w pełni ją poparła -informuje Dawid Burzacki, Koordynator Zintegrowanej Służby Ratowniczej.

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę