Zalewski na rzecz drzew Żywiecczyzny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To może być wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które oprócz promocji muzyki i piękna Żywiecczyzny, ma ważny społecznie cel.

 

Zalewski copy

W czwartek 4 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się koncert jednego z najpopularniejszych polskich artystów – Krzysztofa Zalewskiego.  Ze względu na istniejące jeszcze ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, koncert odbędzie się bez udziału publiczności i będzie transmitowany na żywo online za pośrednictwem platformy YouTube oraz kanałów społecznościowych artysty i organizatora. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz sadzenia nowych drzew w regionie żywieckim. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Ekologiczna Arka.

#zrównoważonyprzeznaturę koncert Krzysztofa Zalewskiego to połączenie dobrze znanej fanom artysty formuły Solo Actu i niezwykłych, dzikich krajobrazów Żywiecczyzny. W ramach dodatkowej promocji regionu, Żywiec Zdrój postanowił wspólnie z Krzysztofem, za pośrednictwem transmisji na żywo, przenieść nas do nieodkrytego dotąd miejsca na Żywiecczyźnie, by dodatkowo zachęcić do działań na rzecz żywieckiej natury.

Podczas wydarzenia Krzysztof weźmie sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki – zagra na każdym z nich, nagrywając wszystkie dźwięki, aby następnie połączyć je ze sobą, tworząc tym samym niepowtarzalną, muzyczną rzeczywistość. Ważnym elementem całego przedsięwzięcia będzie zbiórka pieniędzy, które – dzięki współpracy z Fundacją Ekologiczną ARKA – w całości przeznaczone zostaną na sadzenie nowych drzew w tym regionie.

- Troska o naturę jest nieodłączną częścią DNA naszej marki, a żywiecka przyroda ma dla nas szczególne znaczenie. Tylko w ciągu ostatnich 11 lat zasadziliśmy wraz z partnerami ponad 8 mln drzew, które pozwalają zachować bioróżnorodność krajobrazów oraz przyczyniają się do gromadzenia jednego z najcenniejszych zasobów natury – wody. Dlatego wszystkie środki, jakie wspólnie z Krzysztofem zbierzemy podczas koncertu zostaną w całości przekazane na rzecz sadzenia kolejnych drzew w regionie. Dodatkowo, chcemy choć w wirtualnej formule przybliżyć odbiorcom dziką i piękną naturę Żywiecczyzny – miejsce dla nas wyjątkowe, któremu woda Żywiec Zdrój zawdzięcza swoje unikalne cechy – mówi Klaudia Krawczyk, Brand Manager marki Żywiec Zdrój.

#zrównoważonyprzeznaturę Solo Act Live Krzysztofa Zalewskiego będzie można oglądać na żywo 4 czerwca o godzinie 20.00 na kanale KayaxTV na Yotutube, na Facebooku artysty, Kayaxu i marki Żywiec Zdrój.

 

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę