Wypadek kolarek - postępowanie prokuratury - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tym wypadku kilka dni temu było bardzo głośno. Sprawdzane są jego przyczyny.

kolarki

 Przypomnijmy, że w ubiegły poniedziałek w Wilkowicach mieszkanka powiatu żywieckiego zjechała samochodem na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z dwoma rowerzystkami. Obie w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Jedną z nich była reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz. Szerzej o wypadku pisaliśmy TUTAJ.

 Jak poinformowała Dziennik Zachodni rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej, w piątek materiały policji dotarły do prokuratury, która rozpoczęła postępowanie w tej sprawie. Zabezpieczone są główne dowody w tej sprawie, czyli rowery i samochód. Śledczy czekają na opinię biegłego i nie zdradzają na razie treści złożonych wyjaśnień.

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę