Modernizują skocznię - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na największej skoczni narciarskiej kompleksu im. Beskidzkich Olimpijczyków COS-OPO w Szczyrku realizowana jest od kilku tygodni ważna inwestycja.

Romont skocznia

Na obiekcie o punkcie konstrukcyjnym K-95 trwają prace modernizacyjno-remontowe. Inwestycja obejmuje m.in. wymianę instalacji mrożenia, zraszania oraz oświetlenia na rozbiegu. Zadanie, którego wartość przekracza kwotę 2,2 mln zł, realizowane jest dzięki finansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zbliża się okres zimowy, podczas którego skocznie Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku są bardzo mocno wykorzystywane w celach treningowych. Dbamy więc w przemyślany sposób o to, aby nasze obiekty spełniały i tak już wysokie standardy dla sportowców – mówi dyrektor COS-OPO w Szczyrku Ireneusz Furczyk.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę