Koszenie traw - uwaga na małe sarny! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ośrodek Mysikrólik informuje o krwawym odkryciu, publikuje drastyczne zdjęcia i przestrzega.

Sarna mysikrolik

 W Jaworzu kosiarka rotacyjna zraniła młode sarny. O sprawie informuje Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" z Bielska-Białej.

" Dziś ciężki dzień, nie tylko fizycznie ale przede wszystkim emocjonalnie. Wcześnie rano potrącony koziołek a później dramat trzech sarenek. W starciu z kosiarką rotacyjna nie mają szans." - informuje Mysikrólik na temat zdarzenia, które miało miejsce w Jaworzu. Podczas koszenia maszyna najechała na siedlisko sarenek. Zostały przewiezione potem do ośrodka. Niestety nie dało się ich już uratować.

"Nie koście łąki w czerwcu jeśli nie musicie!!! Jak musicie koście od środka aby zwierzęta miały szanse uciec na obrzeża koszonej łąki!!!" brzmi apel Mysikrólika. Ośrodek publikuje też dosyć drastyczne zdjęcia z tego zdarzenia, które można zobaczyć TUTAJ.

 

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę