Start sezonu narciarskiego pod Pilskiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaki ostatecznie będzie ten sezon, to się zapewne okaże. Jakiś krok ku normalności ma być poczyniony. 

Pilsko narty

 Według informacji ośrodka narciarskiego Jontek Korbielów, jutro nastąpi jego otwarcie.  Czynna będzie kolej krzesełkowa Kamienna-Solisko - 8:00-20:00

Przez sobotę i niedzielę obowiązywać będzie 15% rabatu na wszystkie karnety.

Kasa Jontek - czynna.

Kasa Kamienna - czynna w godzinach pracy kolei Kamienna-Solisko.

Restauracja Kamienna- czynna w godzinach pracy kolei Kamienna-Solisko. Posiłki i napoje wydawane będą na wynos w reżimie sanitarnym.

"Prosimy i apelujemy, żebyście przyjeżdżając do nas zwrócili szczególną uwagę na panujący reżim sanitarny i dostosowanie się do zachowania społecznego dystansu (min. 1.5m), unikania nadmiernego gromadzenia się, zakrywania ust i nosa bezwzględnie na terenie całego ośrodka oraz częstej dezynfekcji rąk. Zarówno nam jak i Wam, zależy aby stacje narciarskie nadal mogły funkcjonować i żeby każdy mógł skorzystać z zimowego szusowania. Bądźmy więc odpowiedzialni i rozsądni podczas przebywania na stoku. Wierzymy, że wspólnie damy radę sprostać tej trudnej sytuacji i na nowo powrócą normalne zasady działania." - głosi apel ośrodka na stronie społecznościowej.

Za ile?

Stacja już wcześniej poinformowała o cenach, jakie obowiązywać będą w rozpoczynającym się sezonie. Są one średnio o 10-15% wyższe niż w ubiegłym roku. Osoby komentujące tą sprawę w internecie zwracają też uwagę, że jest to generalnie drożej niż w Szczyrk Mountain Resort. Poniżej ich dokładna specyfikacja. 

karnety szczyrk

 

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę