Wpadł w ręce „Łowców Głów” - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Łowcy głów” ze Śląska codziennie prowadzą szereg czynności, by osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości poniosły odpowiedzialność za swoje czyny. Tym razem w ich ręce wpadł 35-latek, który ma na swoim koncie szereg oszustw. Zatrzymany spędzi w więzieniu wiele lat.

zatrzymanie 35-latka

Każdego dnia policjanci bardzo wnikliwie analizują każdą sprawę poszukiwawczą i zatrzymują przestępców, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W ubiegłym roku śląska Policja zatrzymała blisko 2 tysiące takich przestępców. W tym roku już 1,6 tysiąca.

Pod koniec lipca śląscy „łowcy głów” wpadli na trop 35-latka ze Śląska, który poszukiwany był w związku z oszustwami popełnionymi na terenie całego kraju. Mężczyzna początkowo ukrywał się na terenie województwa mazowieckiego i często zmieniał miejsce zamieszkania. Ostatecznie kryminalni namierzyli go na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w jednym z ośrodków leczenia uzależnień.

35-latek został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi wiele lat.

źródło: slaska.policja.gov.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę