Zmiany w bielskim garnizonie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wczoraj w bielskich jednostkach odbyły się uroczystości wręczenia rozkazów powierzających pełnienie obowiązków służbowych, rozkazów o powołaniu oraz mianowaniu na stanowiskach kierowniczych. 

Szef bielskiego garnizonu wręczył rozkaz o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej nadkom. Radosławowi Gruchale, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Prewencji bielskiej komendy, który zastąpił na tym stanowisku podinsp. Wiesława Mizię. Ponadto insp. Krzysztof Herzyk mianował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej st.asp. Krzysztofa Heflicha, dotychczasowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Szczyrku. Szef bielskiego garnizonu powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku zastępcy komendanta szczyrkowskiego komisariatu asp. Dawidowi Batko, dotychczasowemu dyżurnemu Zespołu Dyżurnych Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej.

Zmiany objęły również Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk mianował na stanowisko zastępcy naczelnika podkom. Ireneusza Spandela, dotychczasowego zastępcę naczelnika pionu kryminalnego w bielskiej „trójce”.

Obejmując stanowiska, nowi komendanci i naczelnicy podziękowali za wyróżnienie. Zobowiązali się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanych jednostek i komórek.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę