Bukartyk w Kubiszówce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Niebawem czeka nas kolejny niebanalny koncert.

W sobotę 10 marca o godz. 18.00, w Domu Kultury przy ul. Słowackiego 17 w Bielsku-Białej gwiazdą wieczoru będzie Piotr Bukartyk. Bilety można nabyc w przedsprzedaży za 45 zł lub 60 zł w dniu koncertu. 

Piotr Bukartyk - autor, kompozytor, poeta, satyryk, gawędziarz, siedzący stendaper, redaktor, wokalista... czyli artysta mieszający. Od kilku lat Piotr pisze nowe piosenki finałowe na Festiwal Przystanek Woodstock. Ma na koncie kilka autorskich płyt, kilkanaście kultowych przebojów. Potrafi zaczarować każdą publiczność.
Najnowsza płyta Piotra Bukartyka nosi tytuł „Ja wolny człowiek" (premiera 8 XII 2017). Jest to zbiór piosenek wykonywanych w audycji Wojciecha Manna w każdy piątek tygodnia. Płyta została nagrana w duecie ze znakomitym gitarzystą Krzysztofem Kawałko, który również w Kubiszówce będzie przygrywać Piotrowi na scenie. Gospodarzem wieczoru będzie Piotr Skucha.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę