PiS z naszego okręgu w szefostwach komisji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas drugiej sesji Sejmiku Województwa Śląskiego wybrano przewodniczących i wiceprzewodniczących komisji. Kto z naszego regionu w nich zasiądzie?

Sejmik nast

 Przypomnijmy, że na nasz Okręg nr 1 składają się: miasto Bielsko-Biała i powiaty: bielski, cieszyński i żywiecki. Reprezentuje nas w nim siedmiu radnych: 4 z Prawa i Sprawiedliwości i 3 z Koalicji Obywatelskiej. Tylko tych pierwszych wybrano do władz komisji. Stanisław Baczyński (Łękawica) został przewodniczącym Komisji Budżetu, Skarbu i Finansów; Ewę Żak (Bielsko-Biała) wybrano na wiceprzewodniczącą Komisji Edukacji, Nauki i Kultury, a Agnieszkę Biegun (Juszczyna) na wiceprzewodniczącą Komisji Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej. Pełne składy władz komisji prezentują się następująco:

  • Komisja Budżetu. Skarbu i Finansów: Stanisław Baczyński (przewodniczący), Rafał Kandziora (zastępca przewodniczącego) i Rafał Porc (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Edukacji, Nauki i Kultury: Piotr Czarnynoga (przewodniczący), Zbigniew Przedpełski (zastępca przewodniczącego) i Ewa Żak (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia: Piotr Bańka (przewodniczący), Dariusz Iskanin (zastępca przewodniczącego) i Alina Nowak (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Rolnictwa i Terenów Wiejskich: Rafał Kandziora (przewodniczący), Stanisław Gmitruk (zastępca przewodniczącego) i Beata Kocik (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego: Zbigniew Przedpełski (przewodniczący), Jadwiga Baczyńska (zastępca przewodniczącego) i Piotr Bańka (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji: Julia Kloc-Kondracka (przewodnicząca), Bartłomiej Kowalski (zastępca przewodniczącego) i Ewa Gawęda (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Statutowo-Regulaminowa: Małgorzata Zarychta-Surówka (przewodnicząca) i Michał Woś (zastępca przewodniczącej)
  • Komisja Środowiska i Gospodarki Wodnej: Józef Kubica (przewodniczący) i Grzegorz Gaża (zastępca przewodniczącego)
  • Komisja Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej: Maria Materla (przewodnicząca) i Agnieszka Biegun (zastępca przewodniczącej)
  • Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: Grzegorz Gaża (przewodniczący), Rafał Kandziora (zastępca przewodniczącego) i Alina Nowak (zastępca przewodniczącego i sekretarz)

Udostępnij

5
-1
6
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę