Korekta rozkładu jazdy KŚ - przez remonty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W najbliższą niedzielę (21 października) wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy, wynikająca z prac remontowo-modernizacyjnych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe. 

Koleje 222

Z utrudnieniami powinni się liczyć szczególnie podróżni linii S5, na odcinku Żywiec – Zwardoń, ale od 15 listopada zostanie przywrócony pełny ruch pociągów na tej linii. Do tego czasu w związku z pracami inwestycyjnymi PKP PLK za wszystkie pociągi na odcinku Żywiec – Zwardoń będą kursować autobusy zastępcze. Do 20 listopada kontynuowane będą również prace pomiędzy Cieszynem a Zebrzydowicami, gdzie take kursują autobusy zastępcze.

Drobne zmiany w godzinach odjazdów poszczególnych pociągów mogą zajść również na liniach nieobjętych remontami. Dlatego warto dokładnie sprawdzić rozkład jazdy przed niedzielnymi wycieczkami czy poniedziałkowym wyjściem do pracy. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

Korekta wprowadzana 21 października będzie ostatnią zmianą w ramach tegorocznego rozkładu jazdy. Ten harmonogram będzie obowiązywać do 9 grudnia, kiedy to wejdzie w życie całkiem nowy rozkład jazdy. Szykuje się w nim m.in. zupełnie nowe połączenia weekendowe z Gliwic do Wisły przez Rybnik, Strumień i Chybie.

Udostępnij

0
-2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę