Zła, wieczorna wiadomość ze Szczyrku... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski ma niedobrą wieść dla miłośników białego szaleństwa.

SON przerwa

 "Niestety z powodu trudnych warunków atmosferycznych (temperatura w granicach 10 stopni, silny, ciepły wiatr) jesteśmy zmuszeni od jutra zamknąć Szczyrkowski Ośrodek Narciarski do odwołania...

Jeżeli tylko pojawi się ochłodzenie i mróz, na co bardzo liczymy, uruchomimy ośrodek ponownie. Pomimo braku zimy, udało nam się zrobić jedną trasę powyżej 1000m, ale końcówkę zabiera nam ciepły wiatr, a najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Zrobiliśmy 120% tego co mogliśmy, wykorzystując najnowsze w PL technologie i przegraliśmy walkę z pogodą.

Jest nam strasznie smutno i przykro z tego falstartu, bo jak wiecie wsadzamy wiele serca, żeby dla Was puścić jak najwięcej tras i przygotować ośrodek. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji." - czytamy na stronie społecznościowej SON.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę