Zatrzymali sklepowego złodzieja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w wiezieniu może spędzić 30-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Mężczyzna z jednego ze sklepów kradł elektronarzędzia. Wartość skradzionych rzeczy to kwota ponad 5 tys. zł. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z Węgierskiej Górki. 30-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty.

Policja kajdanki nast

 Kryminalni z Węgierskiej Górki otrzymali informację, że w jednym ze sklepów z elektronarzędziami doszło do kradzieży. Po kilku dniach sytuacja powtórzyła się. Pracownicy ponownie zauważyli brak sprzętu. Jak się okazało, wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 5 tys. zł. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Sprawdzali każdy ślad i informację. Dzięki temu ustalili, że za kradzieżami może stać 30-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał cztery zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę