Darmowy papier toaletowy za makulaturę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Jeszcze za czasów PRL-u papier toaletowy można było nazwać “wartościowym”. Brakowało go wielu osobom i uznawano za symbol luksusu. W jaki sposób dzisiaj można zdobyć papier toaletowy?

Papier toaletowy

 W Oravskiej Polhorze, czyli słowackiej wsi tuż za przejściem granicznym w Korbielowie, powstała inicjatywa, którą można nazwać… ekologiczną, ekonomiczną? Polega bowiem na wymianie makulatury na papier toaletowy. Już 5 kg zużytych wyrobów papierniczych można zamienić na 1 kg rolek. Mimo, że makulatura w środowisku rozkłada się w krótkim czasie, Słowacy postanowili chyba jednak przyspieszyć ten proces, produkując z niej papier toaletowy. Miejmy tylko nadzieję, że nie jest to przepowiednia kryzysu i nie będzie zbyt wielu kolejek po papier toaletowy…

Oprac. MG.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę