Pediatryczny bez dwóch oddziałów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pacjenci kierowani są do szpitala w Cieszynie lub Żywcu.

Szpital Pediatryczny BB

Powodem przestoju oddziałów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej jest zdiagnozowany koronawirus.

"Od niedzieli, 27 września przez tydzień zamknięte będą dwa oddziały Szpitala Pediatrycznego: Oddział Niemowlęcy i Oddział Pediatryczny. W niedzielę pacjentów przyjmują szpitale w Cieszynie i Suchej Beskidzkiej, od jutra będą ich przyjmować szpitale w Cieszynie oraz Żywcu." - głosi informacja Szpitala Pediatrycznego.

Jak informuje portal TVN24, zamknięto te oddziały w związku ze stwierdzeniem zakażenia u pielęgniarek oraz zwolnień L4 u innych pracowników oddziałów. Chodzi o trzy pielęgniarki. W związku z zaistniałą sytuacją dziewięcioro dzieci zostanie poddanych kwarantannie, bo miały kontakt z zakażonymi. Inne dzieci, których stan na to pozwala, zostaną wypisane do domów. W szpitalu, prowadzonym przez powiat bielski, przebywa obecnie 13 niemowlaków i 16 dzieci na oddziale pediatrycznym.

 

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę