Odpowiedzą za wyjątkowe okrucieństwo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W marcu przed Sądem Okręgowym w Bielsku-Białej ruszy proces trzech mężczyzn, oskarżonych o brutalne morderstwo.

akta sadowe

 

Jak podała Telewizja Katowice, proces sprawców zabójstwa 48-letniego bielszczanina rozpocznie się 22 marca. Chodzi o  zdarzenie, do jakiego doszło jesienią 2016 roku w Komorowicach.
Ciało samotnie mieszkającego mężczyzny znalazł w jego domu znajomy. Zabójstwo było wyjątkowo brutalne. Ofiara najprawdopodobniej zmarła wskutek obrażeń po dotkliwym pobiciu. Mężczyzna miał rany głowy i pleców, oskarżeni odcięli mu ucho.  Napad miał tło rabunkowe. Sprawcy ukradli należący do ofiary samochód Dacia Duster, który został później odnaleziony. Zabrali też m.in. laptopa, rower i kosę spalinową. 
Według Telewizji Katowice napastnicy pozostawili po sobie sporo śladów na miejscu zbrodni. Dzięki temu możliwe było ich zatrzymanie już kilkadziesiąt godzin później. "Oskarżeni to dwaj bracia w wieku 27 i 35 lat oraz ich 38-letni wspólnik" - informowała wówczas policja. 
Brutalność napastników skłoniła śledczych, by skierować ich na badania psychiatryczne. Biegli uznali, że są oni w pełni władz umysłowych i mogą odpowiadać przed sądem.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę