"Bezpieczne Boże Ciało" - kontrole - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas nadchodzącego długiego weekendu należy spodziewać się wzmożonych działań "drogówki".

 Od dziś w trakcie działań Bezpieczny Weekend policjanci zintensyfikują kontrole. Zwracać będą szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Nie będzie taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających "na trzeciego". Funkcjonariusze przeprowadzają też liczne kontrole stanu trzeźwości kierowców. Działania trwać będą do nocy 3 czerwca.

W Boże Ciało kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i zachować szczególną ostrożność. Z poszczególnych parafii w całym kraju wyruszać mogą procesje, co będzie oznaczało utrudnienia na drogach, a nawet całkowite wyłączenie z ruchu poszczególnych jezdni na czas przejścia procesji. Policjanci będą zabezpieczać procesje i dbać o bezpieczeństwo ich uczestników.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę