Poszukiwany sam się prosił o kontrolę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z bielskiej drogówki zabezpieczający miejsce wypadku drogowego zatrzymali 35-latka z Poznania, który był poszukiwany przez sąd ze Środy Wielkopolskiej. Co ciekawe, sam sprowokował kontrolę dokumentów.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 17.30 w Czechowicach-Dziedzicach, na drodze krajowej DK-1. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej prowadzili czynności związane z wypadkiem do jakiego doszło wcześniej na tej drodze. Z tego powodu ruch pojazdów w kierunku Katowic spiętrzył się i kierujący musieli stać w korku. Jeden z kierujących, 35-latek poruszający się pojazdem marki Infinity, chciał nieprzepisowo ominąć korek. Kiedy policjanci regulujący ruchem drogowym zwrócili mu uwagę i chcieli go zdyscyplinować, 35-latek zrobił się napastliwy, a jego zachowanie zaczęło utrudniać prowadzone na miejscu zdarzenia czynności. Po wylegitymowaniu go okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej w celu odbycia kary aresztu. Niecierpliwy kierowca został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej.

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę