Chciał skoczyć do Białki. Policja dotarła na miejsce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu I w Bielsku-Białej uratowali życie 39-letniego mieszkańca Bielska, który chciał popełnić samobójstwo rzucając się z mostu do rzeki Białki.

Policja ogolna nast 2

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach południowych. Policjanci z ogniwa patrolowego bielskiej jedynki odebrali zgłoszenie o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo, skacząc z mostu do rzeki Białki w rejonie ulicy PCK. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zobaczyli desperata stojącego za barierkami mostu. Trzymał się barierki już tylko jedną ręką i wykrzykiwał, że zamierza się zabić. Policjanci błyskawicznie zareagowali dobiegając do niego niemal w ostatniej chwili. Udało im się złapać mężczyznę, a następnie wciągnąć za bariery mostu w bezpieczne miejsce. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe udzieliło niedoszłemu samobójcy niezbędnej pomocy psychologicznej i w chwili obecnej mężczyzna jest już bezpieczny.

Policjanci, których spotkał na swojej drodze 39-latek to funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Dowódca patrolu st. sierż. Bartosz Łodziana w Policji służy od 6 lat, a st. post. Patryk Szwed 2 lata.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę