Policja ujęła podpalacza - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 24-letni mężczyzna, który w Międzybrodziu Bialskim podpalił wiatę przystanku. Został zatrzymany przez policjantów z Gilowic oraz Kobiernic. 

Policja zatrzymanie

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Międzybrodziu Bialskim. Przejeżdżający tamtędy mieszkaniec powiatu żywieckiego zauważył mężczyznę, który zrywał plakaty wiszące na przystanku, podkładał je pod drewnianą podbudowę i podpalał. Świadek sytuacji nie zastanawiał się i od razu wezwał na miejsce straż pożarną oraz policję. Widząc to, sprawca zaczął uciekać. Mężczyzna jechał za nim cały czas i wspólnie z policjantami z Gilowic oraz Kobiernic zatrzymał podpalacza. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę